Mobilność? Tylko na bezpiecznym, solidnym fundamencie!

Praca mobilna z aplikacją IN-Software APP

Cyfryzacja w branży może się powieść, jeśli Twoje oprogramowanie ma solidne podstawy i wszyscy Twoi pracownicy mogą być zaangażowani. Spójne rozwiązanie musi być w stanie poradzić sobie z codziennym biznesem, a także wytrzymać ataki hakerów.

Jako użytkownik IN-FORM z dodatkowym modułem obsługi mobilnej, wszyscy pracownicy Twojej firmy mają możliwość korzystania z aplikacji IN-Software. Moduł dodatkowy do obsługi mobilnej zapewnia bezpieczną, solidną infrastrukturę do dostępu na żywo do IN-FORM.

Udostępniając pracownikom możliwość korzystania z aplikacji nadal masz pełną kontrolę nad zakresem danych, do których będą mieli dostęp. Zakres jest spójny z uprawnieniami, jakie ustawiasz dla swoich pracowników w IN-FORM.

Praca mobilna z aplikacją IN-Software APP
 • Bezpieczny transfer wszystkich danych, które aplikacje mobilne - takie jak aplikacja IN-Software - wymieniają z IN-FORM.
 • Przetwarzanie danych na żywo, z wnętrza na zewnątrz lub odwrotnie, niezależnie od tego, czy zmiana jest wyzwalana w IN-FORM w biurze, czy w aplikacji IN-Software. Co to oznacza dla Ciebie w praktyce: Na przykład nowe zdjęcie placu budowy jest natychmiast przetwarzane i natychmiast ponownie udostępniane. Zrealizowana przez Twojego montera obsługa klienta jest również dostępna od ręki w biurze. Wszystko jest w biurze, nawet zanim monter opuści plac budowy.
 • Ustawienia uprawnień: To, co jest określone w IN-FORM dla pracownika, dotyczy zarówno biura, jak i korzystania z aplikacji IN-Software. Jeśli cesja praw jest prawidłowa, Twój monter zobaczy tylko swoje zlecenia obsługi klienta na zewnątrz, a nie fakturę za nowego SUV-a.
 • Ochrona danych: Twoje dane pozostają z Tobą! W ten sposób zapewnione jest bezpieczeństwo, szyfrowanie i uwierzytelnianie użytkowników.

Twoje dane pozostają z Tobą! Masz pełną kontrolę nad swoimi danymi i kosztami, które wynikają z ich wykorzystania!

Poproś o niezobowiązującą poradę

Tak działa wymiana danych

Tak zwany interfejs API służy jako techniczna podstawa wymiany danych. Za pośrednictwem tego interfejsu żądane dane są przesyłane między IN-FORM a aplikacją IN-Software (np. wyszukiwanie adresu w aplikacji) w czasie rzeczywistym. Do tego dostępu na żywo wymagane jest połączenie z Internetem.


Wszystkie informacje na temat aplikacji IN-Software można znaleźć w dziale oprogramowanie w sekcji Praca z aplikacją mobilną IN-Software APP.


  Najważniejsze możliwości:

  • STAŁY DOSTĘP do IN-FORM po bezpiecznym zalogowaniu w aplikacji
  • WYSZUKIWANIE I PODGLĄD adresów, inwestycji i dokumentów
  • WYŚWIETL wszystkie załączone dokumenty zewnętrzne (moduł dodatkowy) dla adresów, inwestycji i dokumentów
  • DODAJ obiekty, takie jak np. zdjęcia, notatki, filmy, do bazy dokumentów zewnętrznych IN-FORM (moduł dodatkowy) z galerii aplikacji, lub bezpośrednio z aplikacji IN-Software APP
  • AUTOMATYCZNA ADAPTACJA danych wyświetlanych w aplikacji, z pełnym wykorzystaniem dostępnego wyświetlacza, bez względu na to czy jest to smartfon czy tablet, format pionowy czy poziomy
  • TRYB WYŚWIETLANIA jasny lub ciemny - do wyboru
  • Dostępne dla systemów iOS i Android

  Wymagania systemowe

  • aktualna wersja IN-FORM PROfessional lub IN-FORM FLEX
  • aktywna umowa serwisowa
  • zapewnienie połączenia internetowego

  * Warunkiem koniecznym do korzystania z aplikacji IN-Software APP oraz innych Usług online jest posiadanie aktywnej umowy serwisowej z IN-Software. Po wypowiedzeniu umowy serwisowej usługi te zostaną automatycznie zablokowane.