Komfort pracy z umową serwisową

Co się stanie, jeśli zmienią się przepisy? Albo Twój bank zmieni format przelewów? Co zrobisz w sytuacji, gdy zmienisz komputer na nowszy i okaże się, że Twoje oprogramowanie nie współpracuje z nowym systemem operacyjnym? W najgorszym wypadku czeka Cię przymusowy przestój w pracy. Czy możesz sobie na to pozwolić?

Z oprogramowaniem jest jak z samochodem: przy fachowym i regularnym serwisowaniu możesz się nim długo cieszyć.

Zawierając umowę serwisową, odpowiedzialność za kwestie związane z rozwojem oprogramowania i dopasowaniem go do zmieniającego się prawa powierzasz IN-Software. Nasz dział rozwoju oprogramowania szybko reaguje na zmiany i dba o to, żebyś miał zawsze aktualną wersję programu. Zyskujesz bezpieczeństwo i oszczędzasz pieniądze.

Tak, chcemy pracować komfortowo!

Korzystniejsze ceny:

Zarówno w Twoim, jak i naszym interesie jest, żeby środki zainwestowane w program były wykorzystane w zgodzie z oczekiwaniami Twojej firmy. Dlatego jako użytkownik z umową serwisową będziesz mógł korzystać ze szkoleń indywidualnych lub uczestniczyć w organizowanych przez nas seminariach na specjalnych warunkach.

Długoterminowa współpraca:

Oferujemy kompleksowy serwis produktów IN-FORM, tak żebyś mógł się skoncentrować na prowadzeniu swojej firmy. Z IN-Software zyskujesz bezpieczeństwo na lata.

Rozwój oprogramowania dostosowany jest do Twoich potrzeb, które zmieniają się tak samo, jak zmienia się otaczający nas świat. Funkcje, które jutro usprawnią Twoją pracę, są programowane już dziś. Inwestycja w oprogramowanie objęte opieką serwisową to jedno z najbardziej opłacalnych rozwiązań na jakie możesz się zdecydować!

Bezpłatna pomoc telefoniczna:

Zadzwoń na naszą infolinię, jeśli potrzebujesz wsparcia podczas wystąpienia zakłóceń w pracy z naszymi produktami. Kompetentni konsultanci zajmą się twoim zgłoszeniem w możliwie krótkim czasie. Pracownicy obsługujący telefoniczną linię pomocy IN-Software to eksperci, znający specyfikę pracy firm usługowych i produkcyjnych. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie Pomoc/Infolinia.

Dla pozostałych zapytań, w szczególności dotyczących sposobu pracy lub konfiguracji programów IN-FORM proponujemy skorzystanie z bogatej oferty szkoleń w przystępnych cenach.