Sprawdzone programy do zarządzania firmą

Minęły już czasy oddzielnych rozwiązań, gdzie do każdego zadania potrzebny był inny program komputerowy. Dziś skuteczne zarządzanie firmą wymaga rozwiązań kompleksowych. Oprogramowanie IN-FORM ma budowę modułową, dlatego może być indywidualnie dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Dzięki prostej i jasnej obsłudze programu zoptymalizujesz czas przeznaczony na wykonywanie codziennych zadań biurowych. Programy IN-FORM to bezpieczne rozwiązanie na lata - sprawdzone w praktyce i stale rozwijane!

Rozwiązanie CRM dla firm usługowych

Prowadzisz większą firmę, a Twoje oczekiwania względem oprogramowania są jasno określone? Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania, za pomocą którego obsłużysz wszystkie obszary działalności Twojej firmy - od kalkulacji opłacalności inwestycji, aż po jej rozliczenie? Pracujesz mobilnie i chciałbyś, aby program umożliwiał digitalizację pracy nie tylko w obszarze komunikacji mailowej, zarządzania terminami, czy obiegiem dokumentów, ale także efektywnego planowania usług? Program IN-FORM Professional z szeroką paletą modułów dodatkowych usprawni Twoją pracę w tym zakresie, zapewniając płynny przepływ informacji i pracy dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań.

IN-FORM PROfessional

Rozwiązanie ERP dla firm usługowych i produkcyjnych

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne i potrzebujesz programu do zarządzania procesem produkcji? Chcesz mieć możliwość przeglądu stanu zaawansowania zleceń produkcyjnych o różnej szczegółowości, żeby skutecznie zarządzać także poszczególnymi etapami produkcji? Jednocześnie nie chcesz rezygnować z elastyczności, jaką oferuje program do kompleksowej obsługi firmy?

 

IN-FORM FLEX

Rozwiązanie dla małych firmy

Rozwiązanie dla małych firm

Cały dzień jesteś na budowie, a sprawy biurowe załatwiasz wieczorami lub w weekendy? Potrzebujesz prostego programu w którym szybko przygotujesz oferty i wystawisz faktury? Masz ograniczony budżet na zakup oprogramowania? Czy dopiero rozpoczynasz działalność?

IN-FORM EnterPrice

Praca z aplikacją mobilną IN-Software APP

Praca z aplikacją APP IN-Software

Często podróżujesz i chcesz mieć swoje biuro w kieszeni? Masz „alergię na biurko” i po prostu chcesz być na zewnątrz? Dzięki aplikacji IN-Software masz dostęp NA ŻYWO do IN-FORM w biurze w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Praca z aplikacją APP IN-Software

Program do obliczania wskaźników kalkulacyjnych

Wskaźniki kalkulacyjne

Chcesz wiedzieć dokładnie w jakich cenach oferować usługi Twojej firmy na rynku, żeby działalność, którą prowadzisz była opłacalna i przynosiła odpowiednie zyski? Potrzebujesz narzędzia, które pomoże obliczyć wskaźniki kalkulacyjne, uwzględniające realne koszty Twojej firmy?

MONEYTOU

Moduły dodatkowe

Moduły dodatkowe

Które obszary działalności w Twojej firmie są szczególnie ważne? Chcesz efektywnie zarządzać finansami firmy, monitorując stan zobowiązań i należności niezależnie od księgowego? Szukasz narzędzia, które umożliwi archiwizowanie dokumentacji w formie elektronicznej? Prowadzisz po kilka inwestycji jednocześnie i chcesz na bieżąco rozliczać zużycie materiałów oraz czas pracy dla każdej z nich? Świadczysz usługi serwisowe i potrzebujesz narzędzia do efektywnego planowania czasu pracy serwisantów pracujących mobilnie? A może Twoja firma prowadzi sprzedaż detaliczną? Zapoznaj się z ofertą modułów dodatkowych.

Moduły dodatkowe