Konsultacje przed zakupem: prezentacje oprogramowania, wycena!

Nasz zespół jest do twojej dyspozycji!
Nasz zespół jest do twojej dyspozycji!

Cena to jeden z wielu czynników branych pod uwagę podczas zakupu oprogramowania. Każda firma ma swoje wymagania i procesy, które mogą zostać prawidłowo określone podczas indywidualnego spotkania. Zatem oferta cenowa zależy od ostatecznej konfiguracji oprogramowania, która z kolei wynika z prawidłowo rozpoznanych potrzeb i procesów. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych kalkulacji cen oprogramowania, by pokazać jak niewiele pieniędzy wystarczy zainwestować, żeby otrzymać kompleksowy program do zarządzania firmą. Ale cena to nie wszystko.

Najważniejsza jest możliwość zobaczenia, jak program sprawdzi się w praktyce w Twojej firmie. Zatem prezentacja programu przygotowana na podstawie wcześniejszej analizy potrzeb będzie odpowiadać wymaganiom Twojej firmy i pozwoli ocenić, czy program spełnia oczekiwania Twojego przedsiębiorstwa. Z naszego doświadczenia taka indywidualna prezentacja oraz możliwość zadawania pytań daje dużo więcej korzyści, aniżeli samodzielna praca z wersją demonstracyjną.

Zaufaj konsultantowi IN-Software, który zawsze chętnie pomoże i odpowie na Twoje pytania. Nasi konsultanci zawsze znajdą czas, żeby przyjechać, porozmawiać oraz przeprowadzić bezpłatną analizę potrzeb.

Zainteresowany? Napisz do nas!

Przykładowe ceny w zależności od konfiguracji

Prowadzisz małą firmę i prawie cały dzień przebywasz poza biurem lub na budowie, a sprawy biurowe załatwiasz wieczorami lub w weekendy?

IN-FORM EnterPrice

Moduł podstawowy (bez kalkulacji)

1 stanowisko pracy od 1490,00 PLN

Więcej informacji o programie IN-FORM EnterPrice

Chcesz kalkulować opłacalność zleceń? Potrzebujesz narzędzia do zarządzania terminami oraz zawsze aktualnych zestawień o kondycji firmy? Negocjujesz ceny? Chcesz od ręki mieć dostęp do pełnej informacji o kontrahentach? Czy po prostu chcesz mieć możliwość obsłużenia wszystkich zadań w jednym programie?

IN-FORM PROfessional - moduł podstawowy

1 stanowisko pracy od 2.990,00 PLN

Więcej informacji na temat programu IN-FORM PROfessional

Oprogramowanie w wersji podstawowej wygląda interesująco, ale potrzebujesz jeszcze dodatkowych stanowisk pracy? Chciałbyś mieć możliwość zarządzania finansami Twojej firmy? Startujesz w przetargach, otrzymujesz kosztorysy od inwestora lub sporządzasz własne?

IN-FORM PROfessional

Moduł podstawowy z dwoma dodatkowymi stanowiskami pracy oraz modułami: Należności i zobowiązania oraz Import/Eksport dokumentu

od 8.190,00 PLN

Więcej informacji o programie IN-FORM PROfessional

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne i potrzebujesz programu do zarządzania procesem produkcji? Chcesz mieć możliwość przeglądu stanu zaawansowania zleceń produkcyjnych, kontrolowania terminów poszczególnych etapów? Jednocześnie nie chcesz rezygnować z elastyczności, jaką oferuje program do kompleksowej obsługi firmy?

IN-FORM FLEX - moduł podstawowy

1 stanowisko pracy od 9900,00 PLN

Więcej informacji o programie IN-FORM FLEX

Prawidłowe, obliczone na podstawie rzeczywistych kosztów narzuty kalkulacyjne to podstawa prawidłowej wyceny zleceń! Możesz je wykorzystać przy kalkulacji opłacalności zleceń w programach IN-FORM PROfessional i IN-FORM FLEX, jak i we własnych arkuszach kalkulacyjnych.

Tylko wskaźniki kalkulacyjne obliczone na podstawie realnych kosztów Twojej firmy są gwarancją prawidłowo skalkulowanej oferty.

MONEYTOU od 99,00 PLN

Więcej informacji o programie MONEYTOU

Chcesz rozszerzyć możliwości programu IN-FORM i korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji? Wybierz z wielu modułów dodatkowych te, które najbardziej pomogą w prowadzeniu Twojego przedsiębiorstwa.

Przykładowo są dostępne takie moduły dodatkowe jak Należności i zobowiązania, Rozliczanie inwestycji, Usługi serwisowe, Import/Eksport dokumentu, Mail/Fax/SMS plus itd.

od 1200,00 PLN.

Więcej informacji o modułach dodatkowych

Zapomnij o czasochłonnym wypełnianiu kart pracy i wprowadzaniu danych do komputera! Ewidencja czasu pracy bezpośrednio na smartfonie to szybkość, wygoda i przyjemność, także dla pracowników!

IN-TIME

Opłata za udostępnienie aplikacji od 1200,00 PLN

oraz opłaty za korzystanie

Więcej informacji na temat aplikacji IN-TIME

Korzystanie z wybranych funkcji, umożliwiających wymianę danych online wiąże się z dodatkowymi kosztami, uzależnionymi od rodzaju i ilości przesyłanych danych:

 • Opłaty za przesyłanie maili, faksów i smsów z programów IN-FORM:
  • faks: 0,22 PLN za przesłaną stronę
  • sms: 0,22 PLN za wysłanego smsa
  • bezpłatny miesięczny limit transferu danych: 50 GB
  • transfer danych po przekroczeniu limitu bezpłatnego: 0,11 PLN za każdy przesłany 1 MB
 • Opłaty za ewidencję czasu pracy za pośrednictwem internetowej aplikacji IN-TIME:
  • miesięcznie za jednego pracownika/maszynę: 8,00 PLN
  • miesięcznie powyżej 20 pracowników/maszyn: 160,00 PLN
 • Opłaty za IN-Software APP:
  • aplikacja IN-Software APP dla użytkowników IN-FORM, będzie dostępna do końca roku 2023 bezpłatnie

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 


Wszystkie ceny są cenami netto i nie uwzględniają podatku VAT, kosztów instalacji i wprowadzenia do programu oraz szkoleń. Cennik obowiązuje od 01/2023 - Zastrzegamy prawo zmian i pomyłek.

Przykładowa cena rocznej opłaty za serwisowanie programu

Cena miesięczna za moduł podstawowy: 24 PLN.
Każdy następny moduł: 12 PLN.

Więcej informacji na temat zalet umowy serwisowej

Cena miesięczna za moduł podstawowy: 39 PLN.
Każdy następny moduł: 12 PLN.
Każde dodatkowe stanowisko od 3 stanowiska włącznie: 6 PLN

Więcej informacji na temat zalet umowy serwisowej

Cena miesięczna za moduł podstawowy: 89 PLN.
Każdy następny moduł: 12 PLN.
Każde dodatkowe stanowisko od 3 stanowiska włącznie: 12 PLN.

Więcej informacji na temat zalet umowy serwisowej


Wszystkie ceny są cenami netto i nie uwzględniają podatku VAT, kosztów instalacji i wprowadzenia do programu oraz szkoleń. Cennik obowiązuje od 01/2023 - Zastrzegamy prawo zmian i pomyłek.