Przegląd nadchodzących wydarzeń

Nie ma nic lepszego niż spotkanie twarzą w twarz. Zwłaszcza jeśli chcesz się dowiedzieć, dlaczego nasi pracownicy i użytkownicy są tak pozytywnie nastawieni do programów IN-Software. Serdecznie zapraszamy. Poznaj nas osobiście!

Seminaria w twojej okolicy

Co jakiś czas można spotkać się z nami podczas seminariów, które organizujemy w różnych miastach Polski. Tematy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie: od przećwiczenia w praktyce podstawowych funkcji programu - dla początkujących, do rozliczania inwestycji - dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Nie chcesz tak długo czekać?

Nie musisz! Nasza oferta szkoleniowa przygotowana została w wielu opcjach, dzięki którym osiągniesz swój cel:

  • Zgłoś się na krótkie szkolenie online!
  • Ściągnij konsultanta IN-Software do siebie do firmy!

W ten sposób zaoszczędzisz na kosztach podróży i będziesz mógł spokojnie wyjaśnić wszystkie zagadnienia - nie ruszając się za biurka. Krótkie szkolenie online to idealna alternatywna dla zapracowanych, a jednocześnie najbardziej efektywna metoda nauczenia się czegoś nowego, ponieważ konsultant koncentruje się tylko na tobie!

Jeśli chciałbyś przeszkolić kilku pracowników jednocześnie, to wizyta konsultanta ds. szkoleń u ciebie w firmie może okazać się najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Więcej informacji na temat szkoleń i cen znajdziesz tutaj.