Od laika do eksperta - szybciej niż myślisz!

Obsługa programów IN-FORM jest przejrzysta i intuicyjna. Wielu użytkowników potrafi wystawić pierwsze faktury jeszcze przed szkoleniem. Jednak nie każdy jest tak biegły w obsłudze komputerów, dlatego ważne jest, żeby ktoś mógł pokazać i wytłumaczyć, jak wykonać różne zadania w programie. Jedni użytkownicy wybiorą seminarium, które pozwoli skoncentrować się wyłącznie na intensywnej nauce obsługi programu, innym wystarczy krótka rozmowa przez telefon, a jeszcze inni ściągną konsultanta do siebie do firmy.

Nasza oferta szkoleń została przygotowana w wielu wygodnych opcjach. Wybierz rozwiązanie, które odpowiada Twoim potrzebom!

Szkolenia u ciebie w firmie

Nasi konsultanci wykonują szkolenia i usługi również u Ciebie w firmie. To najbardziej efektywny sposób, jeśli chcesz przeszkolić kilku pracowników lub potrzebujesz pomocy przy instalacji i ustawieniu programu.

Nie musisz nigdzie jeździć - to my przyjedziemy do Ciebie. Wygodnie i komfortowo!

Umów się z konsultantem!

Schulung am Telefon

Szkolenia przez telefon

Nie masz czasu, aby cały dzień przeznaczyć na szkolenie? Nie chcesz płacić za przyjazd konsultanta?

Skorzystaj z indywidualnego szkolenia online - bezpośrednio na Twoim komputerze i bez specjalnych przygotowań! Czasem wystarczy 15 minut, żeby zdobyć nowe umiejętności.

Tak to działa!

Seminare

Seminaria w twojej okolicy

Odłóż na kilka godzin codzienne obowiązki i skoncentruj się tylko na programie IN-FORM. Dzięki temu później zyskasz znacznie więcej czasu, niż przeznaczyłeś na naukę obsługi programu.

Ucz się oraz wymieniaj doświadczeniami podczas wspólnych zajęć z innym użytkownikowi. Poznaj możliwości swojego programu!

Znajdź coś dla siebie!